Aktualności

Z życia Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej.


Komunikat

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. poszukuje tłumacza języka migowego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu (54) 30 66 218.

Czytaj więcej
Komunikat

Rejestracja internetowa

Komunikat

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 10 marca 2023 roku zostanie uruchomiona rejestracja internetowa do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.
Aby uzyskać dostęp do Portalu Pacjenta należy zgłosić się do najbliżej przychodni MZOZ w celu uzyskania loginu i hasła. Przy pierwszym logowaniu system automatycznie wymusi zmianę hasła.
Więcej informacji udzielą pracownicy rejestracji w przychodniach.
Zapraszamy.

Czytaj więcej

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. we Włocławku składa wszystkim pracownikom Domu Pomocy Społecznej MZOZ we Włocławku serdeczne życzenia oraz wyrazy szacunku za zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi. To dzięki Waszej specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu, osoby i rodziny korzystające z Państwa pomocy znajdują w sobie siłę i energię, która pozwala im pokonywać życiowe trudności. Udzielacie Państwo pomocy i wsparcia osobom potrzebującym dając wiarę, która pozwala przezwyciężyć najcięższe chwile.
Życzę, aby podejmowany trud był dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Czytaj więcej
Dzień Pracownika Socjalnego - życzenia

Oferta pracy

Oferta pracy dla lekarza radiologa

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku nawiąże współpracę z lekarzem radiologiem lub w trakcie specjalizacji.
Oferujemy:
- umowę o pracę /kontrakt/umowę zlecenie (forma zatrudnienia do uzgodnienia),
- dogodne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel),
- kompetentny zespół współpracowników,
- warunki zatrudnienia do ustalenia.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z Sekretariatem MZOZ Sp. z o.o. nr tel.: 543066218.

Czytaj więcej

Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) miasta Włocławek na lata 2022-2025

Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) miasta Włocławek na lata 2022-2025

Czytaj więcej
Program szczepienia ochronnego przeciw zakażeniu wirusem brodawczaka ludzkiego HPV

Program szczepienia ochronnego przeciw zakażeniu wirusem brodawczaka ludzkiego HPV

KOMUNIKAT

Miło nam poinformować, że Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej realizuje bezpłatny „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) Miasta Włocławek” finansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek. Szczepieniami objęte są dziewczęta urodzone w 2010 roku, zamieszkałe na terenie miasta Włocławek. Do zaszczepienia niezbędna jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych https://www.mzoz.pl/hpv2022.php Program jest realizowany do dnia 10.12.2022 r. w Poradniach Dziecięcych Przychodni MZOZ Sp. z o.o. Adresy placówek dostępne są na stronie www.mzoz.pl/kontakt.php Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szczepienia do naszych Przychodni.

Czytaj więcej

Program bezpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób w wieku 65 lat i więcej zamieszkałych na terenie Miasta Włocławek

W naszych przychodniach dostępna już jest szczepionka przeciwko grypie na sezon 2022/2023. Po raz kolejny z budżetu Miasta Włocławek finansowany jest "Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób w wieku 65 lat i więcej, zamieszkałych na terenie miasta Włocławek". Szczepienia trwają do 15 grudnia 2022 roku. Osoby zainteresowane mogą umówić się na szczepienie we wszystkich Przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Adresy i numery telefonów placówek dostępne są na stronie https://www.mzoz.pl/poradniaogolna.php Liczba szczepionek jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Czytaj więcej
Program szczepień przeciwko grypie

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej - życzenia

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej

Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

Czytaj więcej
Życzenia Wielkanocne

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Czytaj więcej