Aktualności

Z życia Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej.


Życzenia

Czytaj więcej
Życzenia

Dzień Pracownika Socjalnego - życzenia

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego Zarząd Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. we Włocławku składa wszystkim pracownikom Domu Pomocy Społecznej MZOZ we Włocławku serdeczne życzenia oraz wyrazy szacunku za zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi. To dzięki Waszej specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu, osoby i rodziny korzystające z Państwa pomocy znajdują w sobie siłę i energię, która pozwala im pokonywać życiowe trudności. Udzielacie Państwo pomocy i wsparcia osobom potrzebującym dając wiarę, która pozwala przezwyciężyć najcięższe chwile.
Życzę, aby podejmowany trud był dla Państwa źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Czytaj więcej

Oferta pracy dla lekarza radiologa

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku nawiąże współpracę z lekarzem radiologiem lub w trakcie specjalizacji.
Oferujemy:
- umowę o pracę /kontrakt/umowę zlecenie (forma zatrudnienia do uzgodnienia),
- dogodne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel),
- kompetentny zespół współpracowników,
- warunki zatrudnienia do ustalenia.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kontakt z Sekretariatem MZOZ Sp. z o.o. nr tel.: 543066218.

Czytaj więcej
Oferta pracy

Program szczepienia ochronnego przeciw zakażeniu wirusem brodawczaka ludzkiego HPV

Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) miasta Włocławek na lata 2022-2025

Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) miasta Włocławek na lata 2022-2025

Czytaj więcej

KOMUNIKAT

Miło nam poinformować, że Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej realizuje bezpłatny „Program profilaktyki zakażeń wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) Miasta Włocławek” finansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek. Szczepieniami objęte są dziewczęta urodzone w 2010 roku, zamieszkałe na terenie miasta Włocławek. Do zaszczepienia niezbędna jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych https://www.mzoz.pl/hpv2022.php Program jest realizowany do dnia 10.12.2022 r. w Poradniach Dziecięcych Przychodni MZOZ Sp. z o.o. Adresy placówek dostępne są na stronie www.mzoz.pl/kontakt.php Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szczepienia do naszych Przychodni.

Czytaj więcej
Program szczepienia ochronnego przeciw zakażeniu wirusem brodawczaka ludzkiego HPV

Program szczepień przeciwko grypie

Program bezpłatnych szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób w wieku 65 lat i więcej zamieszkałych na terenie Miasta Włocławek

W naszych przychodniach dostępna już jest szczepionka przeciwko grypie na sezon 2022/2023. Po raz kolejny z budżetu Miasta Włocławek finansowany jest "Program szczepień ochronnych przeciwko grypie dla osób w wieku 65 lat i więcej, zamieszkałych na terenie miasta Włocławek". Szczepienia trwają do 15 grudnia 2022 roku. Osoby zainteresowane mogą umówić się na szczepienie we wszystkich Przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Adresy i numery telefonów placówek dostępne są na stronie https://www.mzoz.pl/poradniaogolna.php Liczba szczepionek jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej - życzenia

Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Czytaj więcej

Dzień Pracownika Służby Zdrowia

Czytaj więcej
Życzenia z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia

Komunikat

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku ul. Kilińskiego 16 zatrudni LEKARZY rodzinnych, internistów, pediatrów, PIELĘGNIARKI i OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH.

Czytaj więcej