Aktualności

Informacja

MZOZ Sp. z o.o. informuje, że z dniem 1 sierpnia 2018 organizuje się grupa dla osób z syndromem DDA w Poradni Leczenia Uzależnień.

Zainteresowanych prosimy o kontakt, nr telefonu: 54 2310487

 

Oferta pracy - sprzątaczka

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku zatrudni sprzątaczkę na umowę zlecenie w okresie wakacyjnym.
Kontakt: tel: 519141608.

Oferta pracy

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku zatrudni do pracy w poradni dziecięcej lekarza pediatrę lub lekarza rodzinnego (lub w trakcie specjalizacji).
Oferujemy:
- umowę o pracę/umowę zlecenie/kontrakt,
- dogodne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku (bez sobót i niedziel),
- kompetentny zespół współpracowników,
- wynagrodzenie do ustalenia.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie cv wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczepienia przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

Szanowni mieszkańcy Włocławka! Informujemy, że Prezydent naszego miasta dr Marek Wojtkowski oraz Rada Miasta Włocławek podjęli decyzję o sfinansowaniu szczepień przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) odpowiedzialnego m. in. za rozwój raka szyjki macicy. W związku z powyższym zapraszamy na zorganizowane specjalnie dla Państwa spotkanie, które odbędzie się 17 maja 2018 roku o godz. 18.00 w Urzędzie Miasta Włocławek, przy ulicy Zielony Rynek 11/13 w sali nr 4- parter). Poprowadzi je ekspert w dziedzinie ginekologii onkologicznej i chirurgii pani dr nauk medycznych Anna Bartosińska- Dyc.
Na spotkanie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych uczennic zamieszkałych we Włocławku i urodzonych w 2006 roku. Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej ul. Kilińskiego 16, nr tel. 54 231 10 33.
 

 

Życzenia Świąteczne

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę drugiego człowieka. W imieniu Zarządu oraz pracowników Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o. o. we Włocławku wszystkim naszym Pacjentom oraz mieszkańcom Włocławka, życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. Niech budząca się do życia przyroda, która niesie radość życia, napełni spokojem i nadzieją, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze na Święta życzą Zarząd i pracownicy Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włocławku.

Menu

Start

MZOZ

POZ

RTG

Specjalistyka

Ambulatorium

Profilaktyka

DPS

Galeria

Rehabilitacja

Spacer

Kontakt

 

Partner

87-800 Wlocławek, ul. Kilińskiego 16
54 2311062