Aktualności

Rejestracja internetowa

Szanowni Pacjenci Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włocławku!
Mamy zaszczyt poinformować, że od poniedziałku 18 grudnia 2017 roku w przychodni nr 6 przy ulicy Kaliskiej 104a będzie można dokonać internetowej rejestracji do lekarza. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://rejestracja.mzoz.pl.
To już kolejna przychodnia, w której dokonaliśmy modernizacji, aby podnieść jakość naszych usług.

 

Nieodpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom

Bakterie dwoinki zapalenia płuc, zwane pneumokokami, są odpowiedzialne nie tylko za choroby układu oddechowego, ale u małych dzieci również za zapalenie opon mózgowych. Wachlarz ich zakaźnych możliwości jest naprawdę spory i nie wolno lekceważyć zakażeń tym drobnoustrojem.
Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza na nieodpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom, realizowane w ramach programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród dzieci.
Program skierowany jest do dzieci w wieku od 24 do 36 miesiąca życia oraz wszystkich dzieci urodzonych w 2014 roku, które wcześniej nie były szczepione przeciw pneumokokom i są mieszkańcami Włocławka.
Szczepienia wykonywane są już tylko do końca grudnia 2017 roku w Przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włocławku. Adresy placówek dostępne są na stronie https://www.mzoz.pl/poz
Projekt finansowany jest z budżetu samorządu województwa kujawsko-pomorskiego oraz Gminy Miasta Włocławek

 

Biała Sobota - 9 grudnia

W dniu 9 grudnia br. w godzinach 900 - 1400 w Poradni Ogólnej Przychodni Nr 1 przy ul. Kilińskiego 16 w gabinecie nr 1 w ramach akcji „Biała Sobota” odbędą się bezpłatne konsultacje lekarza specjalisty w zakresie neurologii udzielane przez Panią doktor Hannę Yousfi.
Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną od poniedziałku do piątku 900 - 1300 pod numerem 54 2311062.
Akcja kierowana jest do pacjentów na co dzień leczących się w przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Spółka z o.o. we Włocławku.
Serdecznie zapraszamy pacjentów wymagających konsultacji neurologicznej. Prosimy o zabranie ze sobą wyników dotychczasowych badań i konsultacji.

Biała Sobota - 2 grudnia

W dniu 02 grudnia 2017 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w Poradni Ogólnej przy ulicy Kilińskiego 16
w ramach akcji „Biała sobota” odbędą się bezpłatne konsultacje lekarza specjalisty z zakresu neurologii dziecięcej Pani Anny Maciaś - Jonczyk w zakresie oceny neurorozwojowej dziecka w wieku do lat 2.

 

Prosimy o zapisy dzieci telefonicznie codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-13.00 pod numerem telefonu:
501 332 604
Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku do lat dwóch.


Akcja kierowana jest do małych pacjentów leczących się na co dzień w Przychodniach Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. we Włocławku.
 

Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Pociecha jest balsamem na głęboką ranę.
Jest oazą w bezkresnej pustyni.
Pociecha jest jak łagodząca dłoń na twojej skroni.
Pociecha jest niczym bliska, przyjazna twarz.
To obecność kogoś, kto rozumie twoje łzy,
przysłuchuje się twojemu utrudzonemu sercu,
w smutku i nieszczęściu pozostaje przy tobie i pomaga dojrzeć parę gwiazd.

Phil Bosmans
 

Szanowni Państwo!
Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć wszystkim pracownikom zatrudnionym w obszarze pomocy społecznej a szczególnie pracownikom socjalnym, serdecznie życzenia i podziękowania za wypełnianie misji niesienia pomocy tym, którzy wymagają i potrzebują solidarnej postawy wobec życiowych problemów i trudności oraz wymagają wsparcia w pokonaniu pojawiających się barier. To dzięki Waszej specjalistycznej wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu, osoby i rodziny korzystające z Państwa pomocy znajdują w sobie siłę i energię, która pozwala im pokonywać życiowe trudności. Dlatego uważam, że profesja, którą wykonujecie zasługuje na szczególne uznanie.
Chciałbym życzyć Wam, Drodzy Państwo, żeby poczucie satysfakcji nigdy Was nie opuszczało, aby to, co jest wpisane w Wasz zawód pracownika socjalnego, czyli niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, przynosiło Wam radość, satysfakcję i społeczne uznanie, a także aby Państwo z entuzjazmem podejmowali nowe wyzwania zawodowe.

 

Prezes Zarządu MZOZ SP. z o.o.
Arkadiusz Nowodworski
 

Menu

Start

MZOZ

POZ

Rehabilitacja

RTG

Specjalistyka

Ambulatorium

Profilaktyka

DPS

Galeria

Spacer

Kontakt

 

Partner

87-800 Wlocławek, ul. Kilińskiego 16
54 2311062